(VIDEO) KOVAČ S EINTRACHTOM ČVRSTO DRŽI TREĆE MJESTO: Frankfurt svladao Darmstadt, a zabio je i Ante Rebić!

Eintracht se nakon ove pobjede nalazi na trećem mjestu Bundeslige s 35 bodova, odnosno bodom više od Dortmunda i Hoffenheima.

U 19. kolu Bundeslige Frankfurt hrvatskog stratega Nike Kovača, slavio je kod kuće protiv Darmstadta s 2:0. Sve do 15-ak minuta prije kraja utakmice nije bilo prave akcije, a onda je momčad bivšeg hrvatskog izbornika dobila jedanaesterac. Makoto Hasebe je preuzeo odgovornost i matirao vratara Essera.

Spomenimo kako je od prve minute igrao bivši, odnosno, povremeni, hrvatski reprezentativac, Ante Rebić, a on je svoju priliku dobro iskoristio. Rebić je u 83. minuti susreta postigao gol za 2:0 vodstvo Eintrachta. Meier se izvukao na desni bok i poslao loptu na peterac gdje je Rebić samo podmetnuo nogu.

Ante Rebic Goal HD – Eintracht Frankfurt 2-0… by gashiylli223