(VIDEO) Brozović i Perišić napravili ‘show’ u Milanu, ali Interu ni to nije bilo dovoljno za prolaz u Kupu

0
114
Facebook: F.C. Internazionale (Official)

Antonio Candreva ubacio je s desne strane lopta je odsjela na glavi Ivana Perišića koji je proslijedio loptu Marcelu Brozoviću, a ovaj je glavom gađao dalji kut gola i lobao vratara.

Hrvatski reprezentativac, Marcelo Brozović, zabio je sjajan pogodak u četvrtfinalu talijanskog kupa. Hrvatski veznjak zabio je pogodak u 84. minuti za smanjenje rezultata i bio je to zaista fantastičan gol. Antonio Candreva ubacio je s desne strane lopta je odsjela na glavi Ivana Perišića koji je proslijedio loptu Marcelu Brozoviću, a ovaj je glavom gađao dalji kut gola i lobao vratara.

Ipak, sjajan gol Broza nije bio dostatan Interu i Lazio se plasirao u polufinale rezultatom 2:1. Rimska momčad povela je golom Felipea Andersona u 20. minuti koji je zabio glavom na centaršut Senada Lulića. Na 2:0 povisio je Lucas Biglia u 56. minuti iz penala, a tada je crveni karton zaradio stoper Miranda. Lazio nije predugo imao prednost igrača više jer je Radu zaradio isključenje u 76. minuti. No, Inter se nije uspio izvući do kraja susreta i produžetaka nije bilo.

Spomenimo još kako je Ivan Vargić cijeli susret odgledao s klupe Lazija.

Pogodak Brozovića pogledajte u sažetku utakmice.

All Goals & Highlights HD – Inter 1-2 Lazio 31… by riqezi