(VIDEO) BOLJI OPROŠTAJ NIJE MOGAO NI ZAMISLITI: Podolski fantastičnom golčinom odlučio pobjednika u vječnom klasiku

Facebook: Lukas Podolski (Official)

Pogodak je pao u 69. minuti, a bio je to pogodak dostojan oproštajne utakmice, Lukas je odapeo s kojih 25 metara lijevom nogom i pogodio ravno u rašlje Joea Harta.

Njemačka nogometna reprezentacija slavila je s 1:0 u prijateljskom ogledu na Signal Iduna Parku u Dortmundu protiv vječnog rivala Engleske. Nijemci su slavili pogotkom Lukasa Podolskog kojemu je ujedno ova utakmica bila oproštaj od nacionalne vrste.

Pogodak je pao u 69. minuti, a bio je to pogodak dostojan oproštajne utakmice, Lukas je odapeo s kojih 25 metara lijevom nogom i pogodio ravno u rašlje Joea Harta. Neobranjiv udarac i prekrasan gol za oproštaj od reprezentacije za koju je upisao 130 nastupa i zabio 49 golova.

Lukas Podolski Goal HD – Germany 1-0 England 22… by videosansebastian

Na ljestvici najboljih strijelac ‘elfa’ ispred njega su tek Miroslav Klose sa 71 golom i Gerd Muller sa 68 golova. Podolski je također treći prema broju nastupa za nacionalnu vrstu, ispred njega je Matthaus koji je dres Njemačke nosio 150 puta i Klose koji je upisao 137 nastupa.

Princ Poldi napustio je igru u 84. minuti i zaradio ovacije publike.