Real tek nakon jednaesteraca pobijedio selekciju zvijezda MSL-a, zabio i Kovačić

Facebook

Za momčad MLS-a su među ostalima zaigrali i Schweinsteiger, Kaka i David Villa

U posljednoj utakmici u sklopu predsezonske turneje po SAD-u Real Madrid teškom je mukom pobijedio izabranu selekciju MLS-a.

Naime, nakon reularnih 90. minuta bilo je 1:1, a Real je slavio nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca sa 5:3.

Real je poveo u 59. minuti golom Mayorala, a selekcija MSL-a izjednačila je u samom finišu utakmice. U 89. minuti Dwyer najbolje je reagirao tijekom gužve nakon izvođenja kornera.

Kod izvođenja jedanaesteraca priliku je dobio naš Mateo Kovačić koji je bio siguran, kao i ostala trojica realovaca Benzema, Bale i Marcelo. Kod momčadi MLS-a, za koju su među ostalima zaigrali i Schweinsteiger, Kaka i David Villa, Dwyerov je udarac obranio Zidaneov sin Luca, dok je Dos Santos pogodio vratnicu.

Kovačić je inače zaigrao od 61. minute, dok je Luka Modrić ostao na klupi.