POTOP FAVORITA: Hajduk i Osijek prosuli bodove na gostovanjima

Hajduk je krenuo uraganski, nametnuo se od prvog trenutka i dominirao, ali se na kraju morao zadovoljiti bodom

Zanimljiva utakmica, puna preokreta, odigrana je u nedjelju u Zaprešiću između Intera i Hajduka. Nakon zadnjeg sučevog zvižduka rezultat je bio 2:2 iako je Hajduk bio mnogo bolji.

Hajduk je krenuo uraganski, nametnuo se od prvog trenutka, dominirao je, bio okomit, Inter se uistinu nije snašao, nisu mogli povezati ni dva dodavanja.

Prvo poluvrijeme završilo je s 2:0 za Hajduk golovima Savvasa i Vlašića. Hajduk je bio bolji i početkom drugog dijela, a onda preokret u samo tri minute. Prvo je za Inter u 61. minuti zabio Rak, a tri minute kasnije izjednačio je Šarić.

Bijeli su do kraja utakmice na sve načine pokušali stići do pobjede, ali se Inter uspio uspješno obraniti.

U drugoj nedeljnoj utakmici drugog kola HNL-a u Puli su remizirali Istra 1961 i Osijek (1:1). Domaći su poveli u 27. minuti pogotkom Dejana Maksimovića, koji je iskoristio nesnalaženje Lesjaka u svom kaznenom prostoru, a bod gostima spasio je Petar Bočkaj u 83. minuti