PETARDA ZA BIŠĆANOV DEBI NA RUJEVICI! Slabašni Rudeš potpuno uništen

hnk rijeka

Nogometaši Rijeke u susretu su 13. kola Prve HNL kao domaćini svladali posljednji Rudeš sa 5-1 (2-1), dok su u drugom susretu igranom u ponedjeljak Inter i Slaven Belupo u Zaprešiću igrali 0-0.

Rijeka je protiv slabog Rudeša dominirala tijekom čitavog susreta, a povela je iz kaznenog udarca kojega je skrivio Filipović igrajući rukom u svom 16-ercu. Siguran izvođač najstrože kazne bio je Gorgon. Rudeš je uspio poravnati u 28. minuti kada je Pantalon iskoristio pogrešku domaće obrane.

Iako je vratar gostiju Banić obranio nekoliko teških udaraca domaćih napadača, na poluvrijeme se otišlo s prednosti Rijeke koju je osigurao Heber u 45. minuti. U drugom poluvremenu su bolju igru i zasluženu pobjedu Rijeke golovima potvrdili Čolak (54), Heber (69) i Puljić (83).

Peta Rijeka sada ima 21 bod, dva manje od četvrte Gorice, a tri manje od trećeg Osijeka, dok je Rudeš daleko posljednji sa samo dva boda, sedam manje od pretposljednje Istre 1961.