NOVA DRAMA NIKE KOVAČA! Pogledajte kakav je cirkus Bayern napravio protiv niželigaša

Njemački nogometni velikan Bayern iz Muenchena, kojega vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, plasirao se u polufinale Njemačkog kupa nakon što je na svojoj Allianz Areni svladao drugoligaša Heidenheim sa 5-4 (1-2) u utakmici u kojoj je čak četiri gola postigao s igračem manje na terenu.

Bayern je poveo golom Goretzke (12), ali samo četiri minute potom isključen je Suele.

Heidenheim je do poluvremena preokrenuo golovima Glatzela (26) i Schnatterera (39), no početkom nastavka Bayern je preko Muellera (53), Lewandowskog (56) i Gnabryja (65) stigao do prednosti od 4-2. Ipak, gosti se nisu predavali već su s nova dva gola Glatzela (74, 77-11m) poravnali na 4-4. Ipak, veliko iznenađenje spriječio je Lewandowski (84-11m).