KRAMA ZA POVIJEST! Dotaknuo zvijezde i postao legenda kluba

youtube

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić nastavio je sa sjajnim igrama za Hoffenheim upisavši u domaćoj pobjedi nad Bayerom (4-1) gol i asistenciju.

Kramarić je asistirao Belfodilu za prvi gol na utakmici u 10. minuti, a potom je postigao i zadnji gol na dvoboju u 79. minuti. Kramariću je to 14. prvenstveni gol sezone, a na ljestvici strijelaca Bundeslige ispred njega su samo Lewandowski (Bayern) s 18 golova, te Jović (Eintracht) i Reus (B.Dortmund) s po 15.

Inače, dva je gola za domaće upisao Belfodil (10, 61), dok je Bender upisao autogol (51), a Voland (17) je zabio za Bayer. Tin Jedvaj je odigrao cijelu utakmicu za Bayer.

Hoffenheim je pobjedom došao na osmo mjesto s 41 bodom, samo bod manje od Bayera na sedmoj poziciji.

Andrej Kramarić ovim je pogotkom stigao do prvog mjesta vječne ljestvice strijelaca u Hoffenheimu.