DRAMA U ZENICI: Bosna i Hercegovina vodila s dva gola protiv Grčke, kasnije spašavala bod

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine odigrala je s  Grčkom 2-2 u utakmici drugog kola  skupine J  kvalifikacija za Euro 2020. godine.

Golove za BiH postigli su Edin Višća u 10. i Miralem Pjanić u 15. minuti, dok su strijelci za Grčku bili Kostas Fortounis u 64. minuti iz jedanaesterca  i Dimitris Kolovos u 85. minuti.

Nogometaši BiH nisu uspjeli upisati pobjedu nad Grcima iako su nakon prvih 45 minuta imali predost od dva gola. No, u drugom poluvremenu  igrači Roberta Prosinečkog  su prepustili igru Grcima koji su cijelo vrijeme napadali, a posljednjih  pola sata igrali su s igračem manje nakon isključenja Pjanića.

Rezultati i raspored utakmica te ljestvica skupina D, F i I kvalifikacija za nogometni EURO 2020.