Bayern teško nokautiran kod kuće, Niko Kovač na rubu otkaza!

Četvrtu uzastopnu utakmicu Bayern nije uspio pobijediti...

U sedmom kolu Bundeslige Bayern je na svojoj Allianz Areni doživio teški nokaut: izgubio je s 0:3 od Borussije Monchengladbach.

Za momčad bivšeg hrvatskog izbornika Nike Kovača kola su krenula nizbrdo u ranoj fazi utakmice. Pogocima u 10. (Alassane Plea) i 16. minuti (Lars Stindl) gosti iz Monchengladbacha stigli su do kapitalne prednosti.

Bavarci su ostatak dvoboja konstantno jurili tu prednost, ali umjesto nekog pogotka koji bi ih vratio u susret ili pružio kakvu takvu nadu da mogu doći barem do boda, u 88. minuti su primili i treći gol. Strijelac je bio Patrick Hermann.

I prije ovog susreta Kovač je bio na meti kritika i u nezavidnoj poziciji, a sad kad su i četvrtu uzastopnu utakmicu Bavarci ostali bez pobjede, slobodno se može reći da je blizu otkaza.