Ante Erceg odigrao prvu utakmicu za Al-Ahli, asistencijom u nadoknadi spasio bod

Erceg je u gostujućoj utakmici protiv Hatte, momčadi s dna ljestvice, ušao u 20. minuti, pri rezultatu 1-0 za domaćina

Nije puno prošlo a bivši nogometaš Hajduka Ante Erceg debitirao je za svoj novi klub, Al-Ahli iz Dubaija. Podsjetimo, prije nekoliko dana transferiran je iz Hajduka uz odštetu od milijun eura. Erceg je u gostujućoj utakmici protiv Hatte, momčadi s dna ljestvice, ušao u 20. minuti, pri rezultatu 1-0 za domaćina.
No, promjene dugo nije bilo, a Al-Ahli je izjednačujući pogodak zabio u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Pogodak je zabio obrambeni igrač Marzooqu, upravo na asistenciju Ante Ercega.
Inače, Al-Ahli je na petom mjestu ljestvice sa 16 bodova, vodeći Al Wasl i Al-Ain imaju po 25 bodova.